Menu:
Strona główna
O autorze
O książce
Okładka
Dane techniczne
Wydanie I     2002r.
Wydanie II   2006r.
Wydanie III   2011r.
Ilość stron: 288
Format: 15x21 cm
Okładka miękka
ISBN:
978-83-915167-2-0
Projekt okładki:
Robert Krakowiak
Konsultacja:
Sylwia Wilczyńska.
Inne teksty:
Krótka instrukcja
    "używania życia"

Krótka opowieść
    o drodze do
    urzeczywistnienia

"Pieniądzowi się
    zawierzyłem"

Anielski seks
Krótka opowieść
    o stworzeniu

Jaka jest rola Boga?
List od aniołka
"Co łaska"
Mój osobisty
    Dekret afirmacyjny

Relacje filmowe
   wykładów

Ciekawe Linki
Informacje
    o zajęciach

SUBskrypcj@
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach
i kursach, wpisz swój adres
Powiadamiacz
Wpisz E-mail znajomych
© Robert krakowiak
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Żaden fragment niniejszej strony
nie może być powielany ani rozpowszechniany bez wcześniejszej zgody właściciela praw autorskich.
KontaktMój osobisty dekret afirmacyjny


      Dekret ten jest efektem mojej osobistej pracy z afirmacjami i powstał na moje osobiste potrzeby. Myślę jednak że jest na tyle uniwersalny bym mógł się nim z wami podzielić. Ważne jest jednak by każdy pracował z dekretem ułożonym przez siebie lub kogoś, kto ułoży go pod twoim kontem. Należy więc mój dekret potraktować bardziej jako inspiracje, jako przykład. Jeśli jednak zdecydujesz się na pracę z tym dekretem, postaraj się przerobić go bardziej pod swoim kontem, zawierając w nim swoje kryteria i postawione przez siebie cele. Taki dekret należy czytać systematycznie, przynajmniej raz dziennie, najlepiej na głos i z pełną uwagą, koncentracją na zawartym w nim tekście. Polecam zapoznanie się również z dekretem wybaczającym.


      Ja (twoje imię) jestem i to jest wspaniałe. Jestem i to jest cudowne. Jestem i kocham i szanuję siebie takiego, jaki jestem. Świadomość tego że jestem regeneruje mnie, moje siły i pobudza do działania. Jestem ja i moja wola, więc ja sam kształtuję własne życie i ode mnie zależy jak bardzo szczęśliwy w nim jestem. Teraz moim wyborem jest miłość, jest pełne zdrowie i przejawienie pełnego dostatku, szczęścia i przychylności losu. Życie, los i miłość są dobre i przychylne mnie.
      Wszystkim innym i sobie wszystko wybaczyłem, odpuściłem i zwróciłem wolność a teraz w zamian wybrałem miłość i szczęście i mam pełny szacunek do siebie. Bóg daje mi coś lepszego od krytykowania i złości na siebie i innych. Jestem w pełni wartościowy taki, jaki jestem. Jestem bosko doskonałą istotą, świadomą tego, jaki jestem w swoim potencjale, świadomą swoich cudotwórczych możliwości, zdolności i umiejętności.
      Dostrzegam i doświadczam teraz w życiu wiele wartościowych dla siebie rzeczy. Już teraz są w pełni dobre i sprzyjające mnie czasy. Mam idealne warunki do realizowania się poprzez: pasjonującą pracę, udane związki i relacje z ludźmi, oraz rozwój osobisty. Jestem więc pełen energii, entuzjazmu, siły woli i chęci do działania każdego dnia. Moje działanie cechuje się śmiałością, odwagą, pomysłowością, trafnością i uczciwością, dlatego śmiało, zdecydowanie i z łatwością realizuję swoje plany w bezpieczny dla siebie sposób. Jestem niewinny i w porządku realizując swoje śmiałe cele. Cieszę się wyjątkowym szczęściem i powodzeniem w swoim życiu. Dostatek, swoboda, mądrość i miłość są dla mnie naturalne i towarzyszą mi każdego dnia. Każdego dnia doświadczam namacalnego szczęścia, które przejawia się w każdej dziedzinie mojego życia. Doświadczam szczęścia w życiu, w dostatku i w miłości. Korzystam więc z życia i przejawiam się w trwałym, stabilnym, pogłębiającym się szczęściu, bogactwie i miłości. Wiodę tętniący szczęściem tryb życia, w którym los mi w pełni sprzyja i nagradza mnie.

      To, co Ja pozytywnego myślę i mówię jest zgodne z rzeczywistością i przejawem swobodnej pewności siebie, co skutecznie udowadniam, życie potwierdza a ludzie przyznają mi słuszną rację. Moja wola jest mocą sprawczą w moim życiu, a moją wolą jest być szczęśliwym i przejawiać to każdego dnia. Sam więc stanowię o swoim życiu i szczęściu, a tu gdzie jestem mam pełny i dobry wpływ na wszystko to, co mnie spotyka. Moje obecne decyzje, pomysły i wyobrażenia zawsze okazują się trafne, słuszne i realne. Dzięki temu mnie zawsze się wszystko udaje i układa po mojej pozytywnej myśli. Zawsze dostaje to, po co sięgam i okazuje się to dla mnie w pełni dobre, a każda sytuacja w moim życiu zostaje sfinalizowana moim powodzeniem. Żyje więc swoim własnym udanym, swobodnym i szczęśliwym życiem dla własnej radości wygody i przyjemności. Mam dostatek, kochającą partnerkę i dobry kontakt z Bogiem. Żyje czystością i jasnością umysłu, serca i ciała. Dzięki czemu jestem mądry, zdolny, pomysłowy i twórczy oraz uczciwy, wiarygodny, kompetentny, zaradny i skuteczny w tym co robię. To, co robię jest bardzo dobre, rzetelne, skuteczne i doceniane.
      Zawsze i w każdej sytuacji cieszę się przychylnością losu, życia i ludzi. Jestem postrzegany przez ludzi jako wartościowy i wiarygodny w tym co robię. Umiem i kocham życie, siebie i dobrych ludzi i jestem kochany. Miłość wyrażam w zdrowy bezpieczny i odwzajemniany sposób. Bóg przepuszcza moc i czystą światłość przez świetlisty kanał, którym jestem. Moja osobowość jest nasycona urzeczywistnionym pięknem, czystością, mądrością, dostatkiem i miłością. Bóg mnie kocha, docenia, wspiera, nagradza i prowadzi przez życie do pełni szczęścia. Bóg jest we mnie i nagradza mnie za to co robię. To naturalne dla mnie, że uzdrawiam i usprawniam swoje ciało, serce i umysł.

      Ja (twoje imię) jestem na komfortowym i luksusowym utrzymaniu przez Boga. Mieszkam w bardzo dobrym, w pełni satysfakcjonującym mnie miejscu i w pełni satysfakcjonujący mnie sposób. Tu i teraz, w tych czasach i tych warunkach swobodnie przejawiam stabilność finansową i luksus w swoim życiu. Dla mnie pieniądze są czyste bezpieczne i przyjazne. Mając bardzo dużą ilość własnych pieniędzy, stabilność finansową i prowadząc luksusowe życie jestem wartościowy, bezpieczny, niewinny i w porządku, mam dobre samopoczucie, świetnie się rozwijam, urzeczywistniam, realizuję i odnajduję w tym wszystkim. W poczuciu spokoju i bezpieczeństwa przejawiam satysfakcjonujący mnie dostatek. Mam i cieszę się bardzo dużą ilością własnych pieniędzy, stabilnością finansową i luksusowym życiem. Mam bardzo dobrą, komfortową sytuację finansową i poukładane życie. Mam dochodowe zajęcie, w którym koncentruje się na przyjemnych dla mnie pozytywnych rzeczach i realizuje swoje pasje. Owoce mojej pracy są dochodowo dla mnie wydawane i doceniane na masową skale. Zawsze mam więc nadmiar swoich własnych pieniędzy dla siebie i na realizację moich celów.

      Ja (twoje imię) zawsze mam bardzo dużo własnych pieniędzy i robię świetne interesy, będąc w trwałym i satysfakcjonującym mnie związku miłości. W moim otoczeniu, znajduje się cudowna, w pełni atrakcyjna dla mnie, szczera, wierna i uczciwa dziewczyna, która darzy mnie trwałą, czułą, szczerą i namiętną miłością, szacunkiem, wsparciem i zrozumieniem, której wolna wola jest zgodna z moja wolą. Chce, jestem otwarty i dopuszczam w swoim życiu cudowną i w pełni atrakcyjną dla mnie, szczerą wierną i uczciwą partnerkę, przez którą jestem namiętnie kochany, w satysfakcjonującej mnie relacji trwałej miłości. Tu i teraz, w tych czasach i tych warunkach tworzę z nią i jestem z nią w zgodnej udanej, kreatywnej, szczęśliwej i satysfakcjonującej nas relacji trwałej miłości. Trwały związek prawdziwej miłości z cudowna i w pełni atrakcyjną dla mnie, szczerą, wierną i uczciwą partnerką, jest dla mnie naturalny i w pełni realny. Będąc w relacji trwałej miłości z cudowną partnerką, świetnie żyję, przejawiam się i rozwijam. Doświadczam z nią trwałej, odwzajemnianej miłości, ciepła, czułości, i namiętności w bliskości i seksie. Swobodnie realizuję się i sprawdzam się w trwałym związku miłości, w którym zawsze jest czas i miejsce na przyjemności i wszystko to co sobie zaplanowałem. Jestem wartościowy jako partner dla swojej partnerki w trwałym związku miłości, która w sposób naturalny i rozluźniony przejawia swoją atrakcyjność, delikatność i wysokie, czyste wibracje. Cieszę się tym, że jestem przez nią kochany i doświadczam z nią seksu z miłością oraz miłości w seksie i długotrwałej, cudownej, błogiej rozkoszy. Autorem tego artykułu jest Robert Krakowiak. WWW.DUCHOWA.PL

      Już teraz jestem otwarty na to wszystko, realizuję to wszystko w odpowiednim dla siebie czasie, kolejności i przejawiam to wszystko w codziennym życiu.


Robert Krakowiak

  Zakup książki
Opinie czytelników
Spis treści:
    Wstęp
    Co to jest Regresja

CZĘŚĆ I
WPROWADZENIE
1. Duchowość a życie
    codzienne
2. Doskonałość naszego
    istnienia

3. Co tak naprawdę
    decyduje o naszym
    losie

4. Nie bójmy się afirmacji
    - Afirmacje ostateczne
    - Afirmacje osobiste
    - Afirmacje negujące
    - Afirmacje
       pseudopozytywne
    - Afirmacje w czasie
       teraźniejszym
       i przeszłym
    - Propozycje pracy
       z afirmacjami

CZĘŚĆ II
PROCEDURA I OWOCE
PRZEBACZANIA
5. Na początek trochę
    o sobie
6. "Ja już po prostu
    taki jestem"
7. Nauczyciele życia
    czy krzywdziciele?
8. Czy mamy co
    wybaczyć sobie?
9. Przyczyny lęku
    i bezradności
10. Przebaczyć i poddać
       się miłości

CZĘŚĆ III
OGRANICZAJĄCE
WIERZENIA
I PRZYZWYCZAJENIA
11. Pierwszy kontakt
       ze światem

12. Genialne dzieci
13. Chorobliwe urojenia
       czy nadprzyrodzone
       dary?
14. Posłuszeństwo
       w imię miłości
15. "Co z ciebie
       wyrośnie?"
16. Skąd się biorą normy
       w naszym życiu
17. Być hojnym
       czy oszczędnym?
18. "Bezinteresowność"
       rodzicielska
19. Dobroczynność
       czy energetyczny wampiryzm?
20. Konflikty pokoleń
       i okres dojrzewania
21. Podatność
       na manipulację
       w sektach religijnych
22. "Na złość mamie
       odmrożę sobie uszy"
23. Przyjacielsko-
       niedźwiedzie
       przysługi
24. Miłość i dezaprobata
25. "Bez miłości
       da się żyć"
26. Miłość, seks
       i perwersja
27. Relacja z rodzicami
       a związki seksualne
28. Podsumowanie

CZEŚĆ IV
SAMOUZDRAWIANIE
W PRAKTYCE
29. Przebaczyć czy nie?
30. Praca z testami
       skojarzeń
31. Co wybaczyć
32. Samouzdrawianie
       fizyczne

33. Uzdrawianie relacji
       z rodzicami
34. Nasze potomstwo
       - szczęście, czy
       "skaranie boskie"?
35. Poczucie własnej
       wartości
36. Wolność i niewinność
37. Bezpieczeństwo
38. Miłość
39. Pamiętaj
       o optymizmie

40. Na zakończenie
       - Wielki dekret
          przebaczający

       - Medytacja
          uzdrawiająca

       Świadectwa