Menu:
Strona główna
O autorze
O książce
Okładka
Dane techniczne
Wydanie I     2002r.
Wydanie II   2006r.
Wydanie III   2011r.
Ilość stron: 288
Format: 15x21 cm
Okładka miękka
ISBN:
978-83-915167-2-0
Projekt okładki:
Robert Krakowiak
Konsultacja:
Sylwia Wilczyńska.
Inne teksty:
Krótka instrukcja
    "używania życia"

Krótka opowieść
    o drodze do
    urzeczywistnienia

"Pieniądzowi się
    zawierzyłem"

Anielski seks
Krótka opowieść
    o stworzeniu

Jaka jest rola Boga?
List od aniołka
"Co łaska"
Mój osobisty
    Dekret afirmacyjny

Relacje filmowe
   wykładów

Ciekawe Linki
Informacje
    o zajęciach

SUBskrypcj@
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach
i kursach, wpisz swój adres
Powiadamiacz
Wpisz E-mail znajomych
© Robert krakowiak
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Żaden fragment niniejszej strony
nie może być powielany ani rozpowszechniany bez wcześniejszej zgody właściciela praw autorskich.
KontaktOpinie czyelników

     Mariola

     Witam,
Mam na imie Mariola ,przed paroma dniami przeczytałam Pana książke ,która wywołała na mnie pioronujące wrażenie ,nie powiem że nie płakałam kiedy ja czytałam ,ale jest ona niesamowitą .
     Adam

     Witam serdecznie
     Przeczytałem sporo książek o podobnej tematyce i stwierdzam że ta została napisana z szczerego serca. Pozwala odkryć w samym sobie pewne problemy, zrozumieć je i zmienić na coś pozytywnego co poprowadzi nas w dalszej drodze życia na tej ziemi. Dzięki za uświadomienie pewnych spraw.

Adam     
     Wiola

     Chciałam się podzielić wrażeniami po przeczytaniu książki "Dzieci regresji". Interesuję się od lat tego tego typu tematyką i wszystko to co czytałam typu "potęga podświadomości", "karma" Łazariewa, "punkt przełomowy", niektóre książki B.Pawlikowskiej itp. dotyczą tego samego. A mianowicie, że nasze życie jest uzależnione od tego co "drzemie" w naszej podświadomości, od tego w jaki sposób myślimy i podchodzimy do tego co nas spotyka. To, że natknęłam się na książkę Pana Roberta nie było przypadkowe, po prostu bardzo tego potrzebowałam i dlatego ją znalazłam (lub ona mnie). Zgadzam się z autorem, iż pozycja ta nie jest łatwa, ale jest niezbędna dla tych którzy chcą czegoś więcej od życia i chcą w nim coś zmienić na lepsze. To książka dla ludzi, którzy dużo od siebie wymagają, którzy nie boją się wyzwań i dążą do tego aby swoje życie przeżyć w sposób świadomy, radosny, szczęśliwy! By móc na końcu swojej drogi powiedzieć, że zrobiłam wszystko co mogłam, co chciałam, niczego nie żałuję i przede wszystkim, że było warto! Przesyłam serdeczności dla Pana Roberta, życzę dalszych sukcesów, proszę nadal być natchnieniem i przewodnikiem dla innych!!!

Wiola     
     kaska

     Zamowilam ta cudowna ksiazke dla mojego ukochanego ktory mial okropne dziecinstwo i nieraz nie umie okazac czulosci co bardzo boli. Mam nadzieje ze ksiazka Dzieci Regresji bedzie pieknym prezentem pod choinke.....i nasze zycie bedzie pelne milosci....czulosci.

kaska     
     Joanna

      Drogi Robercie!
Napisałeś wspaniałą książkę - podręcznik, abyśmy mogli dokładnie zajrzeć w głąb siebie, pokonać lek poznania swojego prawdziwego "JA" i odnaleźć własną drogę do szczęścia, miłości Bożej i spełniania się w życiu. Dzięki Ci za ten trud! Nauczyłeś nas dorosłych dyscypliny wewnętrznej, życia teraźniejszością i wiary w siebie. Dzięki Twojej książce "Dzieci Regresji" uczymy się, ze możemy się uzdrowić z prawie każdej choroby poprzez "przeprogramowanie" starych schematów. Książkę Roberta poleciłam już wielu moim znajomym!
Pozdrawiam serdecznie - Joanna

     
     Agnieszka

      Nie ma rzeczy - cudów, magicznych lub złych mocy, ale są ludzie, którzy poprzez swoją dogłębną pracę nad sobą i z innymi mogą pokazać nam nowy kierunek spojrzenia na siebie. Dziekuję Panu Robertowi, że zapalił światło w moim przedpokoju, może i ze strachem, ale też z dużą nadzieją wejdę dalej.

Agnieszka     
     Kamil

     Jestem mniej więcej w połowie czytania Pana książki i jestem pod wrażeniem w jak dużym stopniu rzeczy o których Pan pisze dotyczą mojego życia. Każda opisana sytuacja do tej pory pojawiła się w moim życiu. Czuje że samo czytanie jest dla mnie jak "wyciąganie drzazgi" opisana przez Pana zachowania rodziców i dzieci na prawdę dużo mi wyjaśniają. Chyba będąc jeszcze dzieckiem zamarzyłem żeby ktoś mi to kiedyś pomógł zrozumieć i pewnie dla tego trafiłem na tą książkę. Nie spieszę się z jej czytaniem, żeby niczego nie pominąć. Dzisiaj chciałem bardzo Panu podziękować za napisanie tej książki i napisać, że podziwiam Pana za napisanie czegoś tak potrzebnego. Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

Kamil     
     Daniel

     Książka jest super!!! Przejrzysta, napisana prostym językiem. Zadziałała na mnie bardzo pozytywnie. Teraz właśnie staram się z nią pracować. Przeczytałem ją kilka miesięcy temu z ciekawości, jednak dopiero teraz próbuje z nią pracować by sobie pomóc.

Daniel     
     Jacek

     Ja przeczytałem tą książkę ponad rok temu. Bardzo konkretna i dobrze napisana.
Polecam !

Jacek     
     Grzegorz

     cóż mogę więcej napisać.. ja właśnie sprezentowałem drugą taką książkę swojemu bratu :)... to chyba mówi samo za siebie..

Grzegorz     
     Janek

     A ja na razie czekam na książke z niecierpliwością, dzisiaj ją zamówiłem i widzę po opiniach, że nie będę żałował. Pozdrawiam serdecznie.

Janek     
     Małgosia

     Książkę posiadam od ponad roku. Bardzo mi pomogła w zrozumieniu wielu spraw z mojego dzieciństwa. Mam dorosłe dzieci i dzieki moim doświadczeniom z dzieciństwa starałam się wychowywać je świadomie tak jak podpowiadała mi intuicja. Udało się wielu błędów uniknęłam. Ta książka jest gotową receptą jak postepować z dziećmi żeby w doroslym życiu nie miały takich problemów jakie my mamy i trudno jest się z tych przeżyc pozbierać choć minęło wiele lat. Polecam wszystkim i dziekuję.
     Małgosia

     Przczytałam wszystkie opinie o tej książce. Będę sie powielać, jesli napiszę w podobnym stylu. Wiem jedno, że jeśli są aniołowie na Ziemi, to ta książka jest napisana przez "Cudownego Anioła". Dziekuję za tę książkę.

Małgosia     
     Ania

     Książka rewelacyjna. Podziałała na mnie jak lekarstwo na nerwice z którą już kilka latek walczyłam....Cała myśl przewodnia książki jest tak przekonująca, że trudno się oprzeć temu by móc zmienić swoje życie na lepsze, by być szczęśliwym, kochanym i zdrowym.
Polecam gorącą!
pozdrawiam !!!

Ania     
     Aga

     Na książkę natknęłam się przypadkiem po przeczytaniu "Sekretu" Rhondy Byrne, który jest oczywiście pięknie wydany, pięknie napisany i niesłychanie hurraoptymisty-czny, co przeciętnemu Polakowi nasuwa niestety mnóstwo wątpliwości. Można powiedzieć, że to nie ja znalazłam książkę DR, ale ona znalazła mnie. Wcześniej przeczytałam wiele książek dotyczących zmiany swojego życia, samodoskonalenia itp. w większości napisane przez zagranicznych autorów, ale albo dawały rezultaty krótkotrwale, albo żadnych. Wydawały się być dobre na tzw. "amerykańską rzeczywistość". Ta pozycja okazała się błogosławieństwem. Pozwala w bardzo prosty i skuteczny sposób wyplenić z naszego umysłu i tym samym życia wszelkie blokady, ograniczenia i napięcia, które nim sterują. Po samej tylko lekturze człowiek czuje się jakby wyprowadzono go za rękę z ciemnego lasu, a po zastosowaniu zawartych w niej technik wszystkie inne książki na temat podświadomości, pozytywnego myślenia czy samodoskonalenia zaczynają wreszcie spełniać swoją role.
     Kasia

     Od dawna szukałam czegoś takiego! Ta książka to rewelacja - treść prosta, bezpośrednia, a jakże trafna! W czasie czytania miałam wrażenie, ze oczy otwierają mi się szerzej a umyśl rozjaśnia się. Przyniosła mi wielka ulgę i odpowiedzi na mnóstwo pytań, mogę powiedzieć, że wręcz ukoiła moja dusze. Jak już ktoś wcześniej napisał, również zastanawiam się czy Pan Krakowiak ma dzieci i jak je wychowuje? Jeśli bowiem czegoś mi brakowało w "Dzieciach..." to więcej sugestii - jak postępować z małym człowieczkiem, aby zamiast podcinać mu skrzydełka, pozwolić mu je rozwinąć. Mam wielka nadzieje, ze Autor uwzględni to w następnych. Wielkie dzięki!
     Małgosia

     Zaczęłam czytać "Dzieci regresji" i wykonuję wszystkie ćwiczenia. Po książkę sięgnęłam, ponieważ odczuwałam ogromne cierpienie. Codziennie od dwóch tygodni piszę afirmacje i mam wrażenie, że już czuję się lepiej. Mam nadzieję, że to nie jedynie autosugestia. Boję się, że samopoczucie poprawia mi nadzieja. Jeśli przekonam się o prawdziwej skuteczności proponowanych ćwiczeń, będę niezmiernie szczęśliwa i wdzięczna autorowi.

Małgosia     
     Sajanka

     Dzięki inspiracjom znalezionym w książce, mogłam wiele uzdrowić w relacjach rodzinnych i nie tylko. Zawsze gdy ją czytam dostrzegam coś nowego, co wcześniej wydawało mi się niepotrzebne. Okazuje się, że niektóre ciężkie tematy oczyszczają się warstwami i nigdy nie wiadomo kiedy sytuacja zmusi Ci się do sięgnięcia po tę książkę.
Pozdrawiam.

Sajanka     
     Ola

     Oczywiście, że przeczytałam. A ponieważ dzielę się chętnie z moimi przyjaciółmi wszystkim "co najlepsze" podarowałam im również "Dzieci regresji". Mamy tą samą opinię. Jest genialna ...to właściwie instruktaż terapii dla każdego z nas napisany prosto i przystępnie. Dziękuję Robercie, że pojawiłeś się na mojej ścieżce. Każdy z nas dostaje podobno dokładnie to na co zasługuje...

Ola     
     Ula

     Książka "Dzieci Regresji" to świetna propozycja dla osób, które chcą dowiedzieć się dlaczego w ich życie wygląda tak a nie inaczej i co o tym decyduje.
     Świetnie opracowane wzorce i programy wyniesione z domu, którymi posługujemy nie zawsze zdając sobie sprawę, że one istnieją. Mam ta książkę i jestem mile zaskoczona. Pozycja oprócz "podanych na talerzu" wzorców opisuje metody jak je wyeliminować z naszego życia. Publikacja traktuje również o uzdrawiającej sile wybaczania. Bardzo dobrze wytłumaczone jest w niej jak pisać afirmacje. Polecam!

Ula          Iwona

     Książka podobna do LOUISE HAY, pisana podobnym językiem. Afirmacje zapisane -a jest ich dużo są w porządku -ale mimo wszystko ważny jest terapeuta, który poprowadzi po labiryncie życia. Jak najbardziej książka ta pozwala pracować samemu ze sobą - książka jest OK. zastanawiam się czy P. Krakowiak ma dzieci???.

Iwona          Karol

     To chyba moja pierwsza prawdziwa opinia na jakiś temat. Książka jest naprawdę super, dostałem ja dzisiaj jestem na 44s. czytania... Naprawdę naprawdę Polecam!!!

Karol          Marek

     Muszę przyznać, że ta książka jest dobrze, a nawet bardzo dobrze napisana i pozwala skutecznie pracować nad swoim własnym dalszym losem, przerabiając problemy z przeszłości. Gratuluję dobrej pracy i proszę o informacje o ewentualnych dalszych książkach wydanych przez Pana. Pozdrawiam.

Marek          Aleksandra G.

     Napisana przez praktyka, bardzo rzetelna książka, dająca wiele podpowiedzi i porad jak pracować z mniejszymi lub większymi traumami z dzieciństwa, czyli okresem gdy odnawiamy nasz karmiczny bagaż. Kluczowa pozycja dla osoby chcącej zmienić swoje życie - polecam gorąco.

Ola          Marek

     Książka DZIECI REGRESJI dała mi wiele odpowiedzi na pytania, których nie znalazłem nawet po sesjach regresji. Uważam, że jest bardzo dobrym źródłem informacji dla ludzi którzy poszukują swojej drogi rozwoju. Mogę nawet stwierdzić, że jest lepszą pozycją niż niektóre książki L. Żądło. Polecam ją swoim znajomym którzy naprawdę chcą zmienić swoje życie na lepsze. Czekam na następną. Robercie pisz !!!

Marek          Ula

     Książkę "Dzieci regresji" polecił mi Zbyszek Sujak po sesjach regresingu. I to był strzał w dziesiątkę. Jest napisana bardzo prostym językiem i w bardzo prosty sposób ukazała mi dlaczego jestem właśnie taka jaka jestem. Mam dwoje dorosłych dzieci i teraz już nie odwrócę tego co im "zrobiłam" gdy były małe. Życie tak się ułożyło, że dało mi szansę ponownie być mamą i staram się mojego małego synka wychowywać świadomie. Poleciłam książkę mojej koleżance i mojej fryzjerce, a ona poleciła swojej koleżance. Wszystkim bardzo się podobała. Pozdrawiam.

Ula          Małgosia

     Książka interesująca, a przede wszystkim potrzebna tym, którzy wynieśli z dzieciństwa pewien deficyt uczuć. Najbardziej podoba mi się w niej to, że nie daje czasu na rozpamiętywanie i użalanie się nad sobą, tylko obok teoretycznych rozważań, proponuje pracę. Pisanie i powtarzanie afirmacji zajęło mi trochę czasu ale dokonały się też we mnie pewne przemiany - głównie nastawienia do przeszłości. Poza tym uświadomiłam sobie, że nic nie przychodzi ot tak sobie. Tej książki nie wystarczy tylko przeczytać. Zachęcała bym wszystkich do wykonywania zawartych w niej poleceń. Jestem przekonana, że kiedyś jeszcze wrócę do tych zadań. Przecież praca nad sobą nigdy się nie kończy. Uświadomiłam sobie też, że nie wszystko co się źle działo w moim życiu było moją winą. Odczuwalnie wzrosło też poczucie mojej wartości. A to przecież bardzo wiele.

Małgosia          Barbara

     W zasadzie nie odkryłam fenomenu tej książki. Owszem niektóre wyjaśnienia dotyczące wczesnego dzieciństwa są nawet konkretne, ale nie mogę w pełni się ze wszystkim zgodzić. Świadomość skutków wychowania lub okresu okołoporodowego miałam wcześniej i nie wpływała ona na moje decyzje, bo ogólnie mówi się o tym już dość głośno. Jest dość prosto napisana ale jak dla mnie zbyt dużo terapii, która w moim przypadku i tak nie pomogła. Jeżeli jest się winnym powstania podłoża samobójczego, to można sobie nie wiem jak wyjaśniać teoretycznie ale trzeba być do końca świadomym swych błędów by próbować nie popełnić ich po raz drugi. Tak do końca nie wiem jaki był Boży zamysł wysyłając nas na ziemię, czy poświęcać się dla innych czy też cierpieć i odkupywać grzechy, czy cieszyć się tym co tutaj mamy i szanować innych. Nawet jeżeli jesteśmy jego dziećmi to tak jak dobrzy rodzice czasami jesteśmy skarceni, czasami za mocno i według mnie nie sprawiedliwie.

Barbara          Adam

     Na temat książki już kiedyś pisałem, ale zasługuje ona na ponowną opinię. Książka jest FENOMENALNA!!!!!! Posiadam ją od kilku miesięcy i wciąż z nią pracuję. Jest napisana bardzo klarownie i przejrzyście. Nie znam lepszej pozycji z tak "trafnymi", gotowymi afirmacjami. Jeszcze raz przejrzysta, łatwo przyswajalna, bardzo trafna książka dla wszystkich!

Adam          Anita

     Książka jest wspaniała, pożyczyłam, przeczytałam i chcę ją mieć na własność. Na pewno jeszcze nieraz do niej wrócę. Podobają mi się szczególnie dokładne opisy procesów powstawania obciążeń. Nie ma tego w książkach Leszka Żądło, "Dzieci regresji" są kontynuacją jego odkryć, doskonałym ciągiem dalszym. Po przeczytaniu wiele zrozumiałam i odkryłam w swojej duszy (na razie jeszcze bardzo chorej). Dziękuję za to.

Anita     Dodaj swoją opinię


  Zakup książki
Opinie czytelników
Spis treści:
    Wstęp
    Co to jest Regresja

CZĘŚĆ I
WPROWADZENIE
1. Duchowość a życie
    codzienne
2. Doskonałość naszego
    istnienia

3. Co tak naprawdę
    decyduje o naszym
    losie

4. Nie bójmy się afirmacji
    - Afirmacje ostateczne
    - Afirmacje osobiste
    - Afirmacje negujące
    - Afirmacje
       pseudopozytywne
    - Afirmacje w czasie
       teraźniejszym
       i przeszłym
    - Propozycje pracy
       z afirmacjami

CZĘŚĆ II
PROCEDURA I OWOCE
PRZEBACZANIA
5. Na początek trochę
    o sobie
6. "Ja już po prostu
    taki jestem"
7. Nauczyciele życia
    czy krzywdziciele?
8. Czy mamy co
    wybaczyć sobie?
9. Przyczyny lęku
    i bezradności
10. Przebaczyć i poddać
       się miłości

CZĘŚĆ III
OGRANICZAJĄCE
WIERZENIA
I PRZYZWYCZAJENIA
11. Pierwszy kontakt
       ze światem

12. Genialne dzieci
13. Chorobliwe urojenia
       czy nadprzyrodzone
       dary?
14. Posłuszeństwo
       w imię miłości
15. "Co z ciebie
       wyrośnie?"
16. Skąd się biorą normy
       w naszym życiu
17. Być hojnym
       czy oszczędnym?
18. "Bezinteresowność"
       rodzicielska
19. Dobroczynność
       czy energetyczny wampiryzm?
20. Konflikty pokoleń
       i okres dojrzewania
21. Podatność
       na manipulację
       w sektach religijnych
22. "Na złość mamie
       odmrożę sobie uszy"
23. Przyjacielsko-
       niedźwiedzie
       przysługi
24. Miłość i dezaprobata
25. "Bez miłości
       da się żyć"
26. Miłość, seks
       i perwersja
27. Relacja z rodzicami
       a związki seksualne
28. Podsumowanie

CZEŚĆ IV
SAMOUZDRAWIANIE
W PRAKTYCE
29. Przebaczyć czy nie?
30. Praca z testami
       skojarzeń
31. Co wybaczyć
32. Samouzdrawianie
       fizyczne

33. Uzdrawianie relacji
       z rodzicami
34. Nasze potomstwo
       - szczęście, czy
       "skaranie boskie"?
35. Poczucie własnej
       wartości
36. Wolność i niewinność
37. Bezpieczeństwo
38. Miłość
39. Pamiętaj
       o optymizmie

40. Na zakończenie
       - Wielki dekret
          przebaczający

       - Medytacja
          uzdrawiająca

       Świadectwa